Valorant Hızlı Rank Atlama Taktikleri.

valorant hileciler

valorant hileciler

1. Karakter seçimini ekibe göre ayarlayın.

En önemlisi, oynadığınız takımın türüne uyum sağlamanız gerekir. Karakter seçimi, yalnız kuyruğa girdiğiniz zamandan beş kişilik önceden hazırlanmış bir ekibiniz olduğunda değişir . Yalnız kuyruğa girerken, sadece kendinize güvenebilirsiniz; bu nedenle, Phoenix veya Sage gibi kendine güvenen ajanlarla gitmek daha iyidir. Önceden yapılmış bir ortamda, birbirinizin arkasını izleyen çok yönlü bir kadroya sahip olmak için ekibinizle iletişim kurmalısınız.

2. Asla pes etmeyin.

Valorant’ta yuvarlak fark çok önemlidir  . 13-2’den 13-2 kaybetmekten çok daha iyisiniz. Bu nedenle, olumsuz durumlarda bile asla vazgeçmemeli ve elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmamalısınız. Bireysel performansınız da dikkate alınacaktır.

3. Karakterinizin becerilerini bilin.

İyi tanımadığınız bir karater ile asla rekabetçi bir  Valorant karşılaşmasına atlamamalısınız . Elbette, bazen en sevdiğiniz Ajan başka bir oyuncu tarafından çentiklenir, ancak ilk aldığınız takdirde nasıl oynayacağınızı bildiğiniz en az bir Ajan daha olmalıdır. üç ajanla iyi tanışmak en iyisidir. Bu şekilde, büyük olasılıkla her durumda rekabetçi maçlarınızda güvenle oynayabileceksiniz. Uygulama modunda tüm Temsilcilerin becerilerini öğrenmek için zaman ayırın.

4. Yorgun olduğunuzda bir ara verin.

Arka arkaya beş Valorant rekabetçi maçı oynuyorsanız  , muhtemelen bir mola vermek iyi bir fikirdir. Rekabetçi oyunları zorlamayın; serinlemek için biraz zaman ayırın. Bazen, kendinizi bu zor Ölümsüz veya Valorant rütbesine yaklaşmaya zorlamak yerine Pratik Moduna girip botlar üzerinde pratik yapmak daha iyidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir