Valorant Hilecilere Geçit Vermiyor!

valorant hileciler

valorant hileciler

Riot Games’in oynaması ücretsiz kapalı beta döneminde olan FPS oyunu Valorant için ilk banlamalar geldi. Oyun için yeni AFK ceza sistemi getirildi.

Çıkış zamanı Riot Games için pandemiye denk gelen FPS oyunu Valorant hileciler konusunda biraz sıkıntı yaşamaya başladı. Henüz kapalı beta döneminde olan oyun için ilk ban uygulaması getirildi.

Herkesin bildiği üzere Riot Games’in hile konusunda geçmişi oldukça temiz. Oynaması ücretsiz oyunlar konusunda tecrübeli olan firma League of Legends‘dan edindiği dev tecrübeyi yeni oyunu Valorant için de kullanmakta. İlk ban dalgasında ban yiyen oyuncu sayısı 8873 olarak açıkladılar. Oyunun önümüzdeki aylarda harita sayısını 5’e çıkartacağı söz konusu. Hali hazırda 12 ajan ve 4 haritası bulunan Valorant, denge güncellemeleri almaya da devam ederek oyuncuların ilgisini kazanmaya devam ediyor.

Valorant bu yaz çıkıyor

COVID-19 yüzünden geliştirme sürecinde sıkıntılı günler geçiren Valorant ekibi oyunun çıkış tarihinde bir aksaklık olmadığını belirtti. Evlerinden çalışmaya devam eden ekip, Riot Games’in şimdiye kadar yaptığı gibi oyuncuların isteklerini dinleyerek oyunu geliştirmeye devam etmekteler. Oyunun bu yaz içerisinde çıkış yapması bekleniyor Elbette oyun çıkış yaptıktan sonrada geliştirilmeye devam edilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir