Call of Duty: Mobile bire bir düello modunu ve yeni haritayı yayınladı

Yeni bire bir düello modu artık Call of Duty: Mobile’daki Sedan haritasında mevcut . Piyasaya sürülecek en son harita olan Saloon, özel bir CODM haritasıdır.

 

Teke tek mod yalnızca Salon’da oynanabilir. Harita oyundaki en küçük haritadır ve yalnızca sınırlı süreli bir-bir-ve iki-iki-modları için kullanılacaktır.

Bire bir mod üç turdan en iyi biçimde oynatılacaktır. Yedi öldürmeye ulaşan ilk oyuncu raundu kazanır. Mod, bir oyuncu maçta liderlik yapsa bile, rakibin bir sonraki turda hala yakalayabilmesini sağlamak için yuvarlak tabanlı bir sisteme sahiptir.

Mod ayrıca CODM’ye başka bir ilginç mekanik ekledi . İlk turda, her iki oyuncu da istedikleri silahı seçmekte özgürdür. Bununla birlikte, ikinci turda, bir önceki turdan kaybeden, seçtikleri bir yükü seçecektir. Kazananlara bu yükten rastgele bir silah verilecek. 

Bu, sadece belirli bir silah sınıfında ustalaşan oyuncuların da bu yeni modda kazanma şansına sahip olması için yapılmıştır.

Bire bir modun ve yeni haritanın yanı sıra, Call of Duty: Mobile da dün bir topluluk güncellemesi yayınladı . Activision’ın, son iki ayın aksine, küresel bir sürümden önce oyunun bir sonraki sürümünü test etmek için bir genel test sunucusu derlemesi yayınlamayacağını ortaya koydu. Activision bunun yeni sürümün yayınlanmasından biraz daha uzun sürmesi nedeniyle bir test sunucusuna gerek olmadığını söyledi.

Topluluk güncellemesi, CODM’nin gelecek sezonu için ilk teaser’ın bu hafta sonu oyunun sosyal medya kollarında çıkacağını da açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir