Dignitas Female Takımı Valorant İçin Hazır

dignitas female takımı

Dignitas Female Takımı Valorant İçin Hazır

Organizasyon bugün açıkladığı gibi, Dignitas’ın tüm kadın CS: GO  takımı da VALORANT’da yarışacak . Dignitas Fe, 2018 ve 2019’da önde gelen bir kadın turnuvası olan Intel Challenge Katowice’i kazanan Counter-Strike’ın en başarılı kadın takımlarından biridir.

Dignitas ilk kez 2017 yılında bir kadın CS: GO kadrosu seçti, ekip Intel Challenge Katowice’de ikinci sırada ve Kopenhag Oyunları’nda yarı finalde hızlı sonuçlar elde etti. Ekip 2017’yi GIRLGAMER Esports Festivalinde bir zaferle tamamladı ve 2018’i Intel Challenge Katowice’de bir galibiyetle başladı. 2019’da üst üste ikinci Katowice etkinliğini kazandılar ve kadın CS: GO sahnesindeki en başarılı takımlardan biri oldular .

Dignitas Fe’nin 2020’deki tek LAN görünümü, Dubai’deki GIRLGAMER Esports Festivalinde ikinci olduklarını gördü. Kısa bir süre önce uzun süredir üye olan Lynnie “artStar” Noquez’in yerini deneme “Julie“ Bouchard ”Bouchard ile değiştiren kadro şimdi CS: GO ile birlikte VALORANT’da yarışacak . Orijinal üyeler Amanda “yağmur” Smith ve kaptan Emmalee “EMUHLEET” Garrido şimdi lider, takımla kalması takım içine  VALORANT rekabet.

Dignitas Fe , rakip FPS’ye geçiş yaparak diğer birçok profesyonel Counter-Strike oyuncusuna katılır . Oyun CS: GO’ya çok benziyor , birçoğu bir sonraki büyük esport olduğuna inanıyor.

DIG Fe’nin  VALORANT lansmanı, her ikisi de bu hafta sonu gerçekleşecek olan ANEW  Bayanlar 1k Açık ve Elite Esports Rivalry Bowl Davetiyesinde gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir