Astralis Faze’yi Resmen Eledi

astralis haber

ASTRALİS, ESL ONE: ROAD TO RİO GRAND FİNAL’E GİDERKEN FAZE’NİN ÇİZGİSİNİ DURDURDU

Faze’ye karşı üst dirsek finalinde basit bir 2-0 zaferi ile Astralis, ESL One: Road to Rio – Avrupa büyük finalinde bir bilet ayırttı.

Danimarkalı güç merkezi, Faze’nin turnuvadaki namağlup koşusuna bir son verdi ve Avrupa takımının çizgisini, yakından çekişmeli Dust2 meselesinde yenerek ve Inferno’da ikna edici bir performans sergiledikten sonra üst üste dokuz seride bitirdi. FaZe, Cumartesi günü G2’i alacakları konsolidasyon finaline düştükten sonra başlık decider’a ulaşmak için bir şans daha bulacak.

Astralis, turnuvanın başlangıcından bu yana büyük bir form korumuştur ve bu sırada dünya sıralamasında 1 numaralı noktayı geri kazanmışlardır, çünkü bölgesel büyük sıralama etkinliğinde büyük finale gidiyorlar.

FaZe bir tabanca yuvarlak galibiyet ile dust2 üzerinde eylem açtı ve bunun arkasında erken 4-1 kurşun güvenli ama yakında Astralis B yaklaşımların bir çift ile kırdı kendilerini arkasında firar bulundu. Bir halfbuy zaferi, Nikola “NiKo” Kovač’ın takımının lehine geri döndü ve son beş turdan dördü kazandı.

Astralis, ilk RMR etkinliğinin büyük finaline ulaştı

Danimarkalılar, Peter “dupreeh” Rasmussen’in üçlüsü, iki takımın ileri geri gitmeden önce, her biri bir eko turu kazanmadan önce dezavantajlı bir geri alma senaryosunu çevirdikten sonra aşağıdaki tabancaya geri döndü. Astralis’in başarıya giden tarifi bulduğu, kusursuz bir savunma yaptığı 10-11’e kadar değildi ve Helvijs” broky ” Saukants’ın mucizevi 1v4 debriyajı bile Danimarkalı ekibin rakiplerinin seçimini 16-12’de kilitlemesini engellemedi.

Astralis Inferno üzerinde FaZe bitirmek için baktı, hücumda iyi iniyor ve baştan yarısını kontrol. Üç turlu bir çizginin yanı sıra, olof “olofmeister” kajbjer’den kaydedilen bir silahla bir anahtar üçlü tarafından başlatılan Avrupa karışımı, İsveçli bir 1v2 debriyajı sayesinde iki tur daha verene kadar mücadele etti.

Devre arasında 5-10 aşağı, FaZe muhtemelen geri gelmek için bir şans olması gereken bir sonraki tabanca yuvarlak perçinledi, ama hepsi boşa gitti. Astralis arka ayak üzerinde rakiplerini koymak için bir mükemmel 2v2 retake oynadı. Favoriler, broky’nin 1v3’teki yakın girişimine rağmen maç noktasına doğru ilerledi ve seriyi 16-7, 2-0’te hızlı bir şekilde kapattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir